top of page

Recommendations

"את ענת פגשנו לפני מספר שנים ומיד התרשמנו מהמקצועיות, היושרה והאמינות, הדיוק בהתאמת לקוחות, הנעימות ושמירת קשר ומעקב עם כל לקוח שהביאה. 


העבודה מולה היתה רגועה וידענו שניתן לסמוך על שיקול דעתה באופן מוחלט. העדר מידת הלחץ יצרה דינמיקה חיובית מתמשכת. ענת משקפת אופן עבודה שונה וייחודי ומעניקה ערך מוסף לענף הנדלן לו יש שם לא מזהיר.


לאחרונה פנינו אליה בלבד כשהחלטנו לשנות פלטפורמה ממכירה להשכרה. ידענו שהמיקוד וההקדשה שלה יביאו את התוצאות.
תודה רבה על הקשב, הזמינות ועל הבאת לקוחות איתם סגרנו עסקת השכרה במחיר שלא היה לו תקדים."

טובה ודרור יוסף
 

"ענת היקרה, רציתי לכתוב על תכונה חשובה שהכרתי אצלך ולא מצאתי אצל המתווכים האחרים, זו המקצועיות והיושר שיש לך, את אמינה וחכמה וזה בסיס להצלחה היום בזמננו.

את מצליחה למצוא בצורה המקצועית ביותר את המכנה המשותף בין האנשים ולסגור את העסקה בהצלחה מרובה ולשביעות שני הצדדים."

שמעיה לבייב

"ענת היא אשת נדלן מיוחדת במינה. בכוונה אני לא כותבת מתווכת כי למתווכים יצא שם לא להיט. ענת היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה אשר יודעת איך לגשת ללקוח , להתחבר איתו, להבין מהם צרכיו ומה נכון עבורו בדרכה הנעימה. לעולם לא הרגשנו לחץ או חוסר יושרה אלא נהפוך הוא. 


היא הפכה להיות אשת מקצוע הכי קרובה אלינו בעולם שבאמת מחפשת את טובתינו הבלעדית. זוהי תכונה שקשה מאוד למצוא היום ובעיקר אצל אנשי נדלן... כל ההתנהלות עמה מהרגע הראשון התנהלה נעימה, כל עניין ודבר בדקה, חזרה מהר מהצפוי, לא שכחה את הפרטים הקטנים , מגדילה ראש ואיכפתיות , והכל בדרכה המיוחדת לג׳נגח ביו כולם. מקצועיות עם שילוב של חדות ואינטליגנציה רגשית לעילא ולעילא. בשירות כזה מזמן לא נתקלנו. אני מרגישה שזכינו בענת בכל התהליך הזה ובסוף קנינו בית שהיה פסגת שאיפותינו. היא זו שמצאה לנו את הבית שהיה בלעדי רק לה מהטובים ביותר. שאלנו אין ספור שאלות, הסברנו מה אנחנו רוצים, ״שגענו״ אותה בכל שעות היום וענת הכילה ועיבדה את המידע והביאה תשובות מדויקות  ומרשימות והכל בנועם. 
יש לציין שאנו גרים בחו״ל ולחפש בית מרחוק אינו דבר פשוט והרגשנו שענת היא השליחה שלנו ואנחנו אחריה בעיינים עצומות. עם הזמן השיחות הפכו גם לשיחות ביו חברים, הומור, התדיינות על הנושאים וכמה מקצועיות ענת הביאה עימה. היא מכירה את סביון על בוריה ומה שהיא צריכה לברר , היא בודקת בציציות וחוזרת עם תשובה במאת האחוזים. יודעת איך לפשר כשצריך , מכירה את האנשים הנכונים. 


אין ספק שזכינו בענת למטרה בה נפגשנו לראשונה אך מעבר לכך זכינו בחברה ושכנה. אני ממליצה על ענת בלב מלא ופה מלא חיוך. למה? כי אני מפרגנת לכם שגם תמצאו את הבית שהכי נכון עבורכם וגם תכירו אדם מקסים באמצע החיים תוך כדי תהליך קנייה.. זה לא שכיח אבל קיים. עם ענת אתם תכתבו את המכתב הבא.
תודה ענת על הכל, בזכותך זה קרה, את אלופה."


מיכל וירון זיידמן

"ענת יודעת לחבר באופן האולטימטיבי בין שני הצדדים, תוך הבנת האינטרסים השונים שלהם. כתוצאה מכך היא יצירתית ומוסיפה ערך משמעותי בתהליך המו"מ, שלפעמים אינו קל כאשר מדובר בין שני אנשים שאינם מכירים זה את זה לפני העיסקה. 
התוצאה - סגירת עיסקה שבה שני הצדדים מרוצים באמת.
במקרה שלנו, העיסקה לא היתה נסגרת ללא המעורבות והמקצוענות ללא פשרות של ענת."


גיל ונילי פרץ

"ענת הרן היקרה, 
בשם אמי, אחיותי ואחי רציתי להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור, הרגיש והמקצועי שהענקת לנו בתהליך מכירת הבית בו גדלנו.

טיפולך המסור החל עוד לפני שקיבלנו החלטה סופית להיפרד מהנכס היקר לנו מכל, זה שבו צרובים כל זכרונות ילדותנו היפה, כאשר קבלנו ממך ייעוץ מקיף לגבי האפשרויות שעמדו בפנינו ביחס לאותו בית כולל האפשרות להשכירו, תוך גילוי אדיבות וסבלנות רבה לכל הצדדים המעורבים בתהליך. 
והכי חשוב, אין ספק שסיפקת את הסחורה ומצאת לנו קונים ראויים וסימפטיים במהירות ראויה להערכה. אכן ההתמסרות שלך למשימה הינה טוטאלית ולכן אך טבעי שאת משיגה תוצאות.
נמליץ עליך בחום לכל מי שרק נוכל. את דמות נדירה במגרש המשחקים של מתווכי הנדל"ן!!!" 


משפ' ירון

"תודה רבה לענת על הכל פגשנו את ענת כאשר חיפשנו בית להשכרה , וכן בתהליך מכירת הבית הישן שלנו ענת אישיות מיוחדת , ראשית נעימה חייכנית ומשרה רוגע , זמינה מאוד לכל בעיה ושאלה .מאוד מאוד מקצועית , מבינה במהירות את צרכי הלקוח ( חשוב מאוד כי כך מתאימה לכל לקוח את הנכסים המתאימים ללא בלבולי מוח מיותרים ) ידעה בשקט שלה לסגור מאחורי הקלעים את כל הפרטים הגדולים והקטנים לשביעות רצונם של כל הצדדים .והכי חשוב ענת בעלת תכונות שמאוד קשה למצוא היום בתחום , אמינות ויושרה !!!! ממליצים בחום לכל מי שצריך סיוע בתחום הנדל״" 

 

רונית ויהודה היימן

"תודה רבה ענתי!! גם לנו היה לעונג להכיר אישה כמוך. את מהממת, האנרגיות שלך נעימות וטובות ולאורך כל הדרך זו את שגרמת לנו להאמין שזה באמת יהיה שלנו אם רק נכוון ונרצה. למדנו ממך המון!! תודה רבה על הכל!! נהיה בקשר בהמשך השבוע, נשיקות.❤"


שני עזורי

"רציתי לומר לך שאת ענקית והכל בזכותך !!!
לולא את היית חושבת על זה ומעלה בפני ערן את אפשרות השכירות – לא היינו מגיעים הלום !
אז ראשית תודה רבה מקרב לב מכל משפ' שרון (עשית היסטוריה. אצלנו תיזכרי בהסטוריה המשפחה)."
 
שני ואילן שרון

bottom of page